Diep bord 27,5/13xH4cm white Perla
Ervaar de perfecte mix van innovatie en stijl met het 27,5 cm witte diepe bord uit de Perla-collectie. Gemaakt met SiloxiHT, is dit bord lichter, steviger en prachtig doorschijnend, waardoor het ideaal is om je culinaire creaties te presenteren.
34.95
(Excl. VAT)
Bezig met laden...
Perla (verwijzend naar de prachtige witte ronde parels van pareloesters) is op verschillende manieren een symbool van innovatie. Het is de iconische collectie van CHIC, waar elementaire natuurlijke schoonheid werd gecombineerd met vernieuwende invloeden. De witte Perla items zijn gemaakt van de toonaangevende formule SiloxiHT. Deze formule bestaat uit een unieke combinatie van hoogwaardige materialen, waardoor de producten niet alleen dunner en lichtjes doorschijnend zijn, maar ook extreem licht, zeer duurzaam en slijtvast. SiloxiHT garandeert fine bone china looks met robuuste eigenschappen. Bovendien is het duurzame en lichtgewicht materiaal een uitstekende tool voor het horecapersoneel, en het leent zich zelfs perfect tot de luchtvaartindustrie. Zowel de chef als de persoon die de borden aan tafel serveert, werken er graag mee.
| SKU | 783509 |
|---|---|
| Merk | Chic |
| Collectie | Perla |
| Producttype | Diep Bord |
| Nieuwste | 14 okt 2018 |
| Hoofdkleur | Wit |
| Kleuren | Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Siloxi HT Porselein |
| Vorm | Rond, Brede Boord |
| Commerciële afmetingen | 27,5/13xH4cm |
| Geproduceerd in | China |
| Diameter | 27.5 cm |
| Lengte (cm) | 27.5 |
| Breedte (cm) | 27.5 cm |
| Inhoud (cl) | 21 |
| Gewicht | 0,57 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 4 |
| Barcode item | 5410595698028 |
Inner carton
| Barcode: | 25410595698022 |
| Width: | 0.285 m |
| Height: | 0.082 m |
| Length: | 0.285 m |
| Weight: | 2.14 kg |
| Quantity: | 4 |
Outer carton
| Barcode: | 15410595698025 |
| Width: | 0.3 m |
| Height: | 0.31 m |
| Length: | 0.37 m |
| Weight: | 8.56 kg |
| Quantity: | 16 |
Palet
| Barcode: | 35410595698029 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.7 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 342.4 kg |
| Quantity: | 640 |