Plat bord 21cm burgundy Perla
Ervaar de verfijnde charme van het 21 cm bordeauxrode bord uit de Perla-collectie. Dit bord is perfect om culinaire creaties te presenteren, en het SiloxiHT-porselein garandeert stevigheid en stijl. Breng je eettafel naar een hoger niveau met dit stijlvolle stuk, ideaal voor elke gelegenheid.
17.95
(Excl. VAT)
Bezig met laden...
Perla (verwijzend naar de prachtige witte ronde parels van pareloesters) is op verschillende manieren een symbool van innovatie. Het is de iconische collectie van CHIC, waar elementaire natuurlijke schoonheid werd gecombineerd met vernieuwende invloeden. De witte Perla items zijn gemaakt van de toonaangevende formule SiloxiHT. Deze formule bestaat uit een unieke combinatie van hoogwaardige materialen, waardoor de producten niet alleen dunner en lichtjes doorschijnend zijn, maar ook extreem licht, zeer duurzaam en slijtvast. SiloxiHT garandeert fine bone china looks met robuuste eigenschappen. Bovendien is het duurzame en lichtgewicht materiaal een uitstekende tool voor het horecapersoneel, en het leent zich zelfs perfect tot de luchtvaartindustrie. Zowel de chef als de persoon die de borden aan tafel serveert, werken er graag mee.
| SKU | 783571 |
|---|---|
| Merk | Chic |
| Collectie | Perla |
| Producttype | Bord |
| Nieuwste | 13 jun 2024 |
| Hoofdkleur | Rood |
| Kleuren | Rood |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Siloxi HT Porselein |
| Afwerking | Reactieve Glazuur |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 21cm |
| Geproduceerd in | China |
| Diameter | 21 cm |
| Lengte (cm) | 21 |
| Breedte (cm) | 21 cm |
| Hoogte (cm) | 1.5 cm |
| Gewicht | 0,295 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 4 |
| Barcode item | 5410595768622 |
Inner carton
| Barcode: | 25410595768626 |
| Width: | 0.045 m |
| Height: | 0.22 m |
| Length: | 0.215 m |
| Weight: | 1.18 kg |
| Quantity: | 4 |
Outer carton
| Barcode: | 15410595768629 |
| Width: | 0.24 m |
| Height: | 0.24 m |
| Length: | 0.42 m |
| Weight: | 10.62 kg |
| Quantity: | 36 |
Palet
| Barcode: | 35410595768623 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.12 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 297.36 kg |
| Quantity: | 1008 |