Kom 10xH3,5cm white Perla
Ervaar de verfijnde 10cm witte kom uit de Perla-collectie, vervaardigd met SiloxiHT voor ongeëvenaarde stevigheid en stijl. Ideaal voor het serveren van delicate hapjes of desserts, het lichte ontwerp en de doorschijnende afwerking verrijken elke verfijnde eetgelegenheid. Perfect voor horecaprofessionals die kwaliteit en stijl zoeken.
7.95
(Excl. VAT)
Bezig met laden...
Perla (verwijzend naar de prachtige witte ronde parels van pareloesters) is op verschillende manieren een symbool van innovatie. Het is de iconische collectie van CHIC, waar elementaire natuurlijke schoonheid werd gecombineerd met vernieuwende invloeden. De witte Perla items zijn gemaakt van de toonaangevende formule SiloxiHT. Deze formule bestaat uit een unieke combinatie van hoogwaardige materialen, waardoor de producten niet alleen dunner en lichtjes doorschijnend zijn, maar ook extreem licht, zeer duurzaam en slijtvast. SiloxiHT garandeert fine bone china looks met robuuste eigenschappen. Bovendien is het duurzame en lichtgewicht materiaal een uitstekende tool voor het horecapersoneel, en het leent zich zelfs perfect tot de luchtvaartindustrie. Zowel de chef als de persoon die de borden aan tafel serveert, werken er graag mee.
| SKU | 783505 |
|---|---|
| Merk | Chic |
| Collectie | Perla |
| Producttype | Kom |
| Nieuwste | 6 mrt 2017 |
| Hoofdkleur | Wit |
| Kleuren | Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Siloxi HT Porselein |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 10xH3,5cm |
| Geproduceerd in | China |
| Diameter | 10 cm |
| Lengte (cm) | 10 |
| Breedte (cm) | 10 cm |
| Hoogte (cm) | 3.5 cm |
| Inhoud (cl) | 17 |
| Gewicht | 0,08 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 4 |
| Barcode item | 5410595662531 |
Inner carton
| Barcode: | 25410595662535 |
| Width: | 0.07 m |
| Height: | 0.11 m |
| Length: | 0.105 m |
| Weight: | 0.36 kg |
| Quantity: | 4 |
Outer carton
| Barcode: | 15410595662538 |
| Width: | 0.235 m |
| Height: | 0.34 m |
| Length: | 0.445 m |
| Weight: | 12.96 kg |
| Quantity: | 144 |
Palet
| Barcode: | 35410595662532 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 1.18 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 272.16 kg |
| Quantity: | 3024 |