Mokkakop 11cl white Perla
Ervaar de perfecte combinatie van innovatie en stijl met het 11cl witte mokkabekertje uit de Perla-collectie. Gemaakt met SiloxiHT, is dit kopje licht, stevig en prachtig doorschijnend, ideaal voor elke horecagelegenheid.
6.95
(Excl. VAT)
Bezig met laden...
Perla (verwijzend naar de prachtige witte ronde parels van pareloesters) is op verschillende manieren een symbool van innovatie. Het is de iconische collectie van CHIC, waar elementaire natuurlijke schoonheid werd gecombineerd met vernieuwende invloeden. De witte Perla items zijn gemaakt van de toonaangevende formule SiloxiHT. Deze formule bestaat uit een unieke combinatie van hoogwaardige materialen, waardoor de producten niet alleen dunner en lichtjes doorschijnend zijn, maar ook extreem licht, zeer duurzaam en slijtvast. SiloxiHT garandeert fine bone china looks met robuuste eigenschappen. Bovendien is het duurzame en lichtgewicht materiaal een uitstekende tool voor het horecapersoneel, en het leent zich zelfs perfect tot de luchtvaartindustrie. Zowel de chef als de persoon die de borden aan tafel serveert, werken er graag mee.
| SKU | 783510 |
|---|---|
| Merk | Chic |
| Collectie | Perla |
| Producttype | Mokka Kop |
| Nieuwste | 6 mrt 2017 |
| Hoofdkleur | Wit |
| Kleuren | Wit |
| Hoofdmateriaal | Porselein |
| Materialen | Siloxi HT Porselein |
| Vorm | Rond |
| Commerciële afmetingen | 11cl |
| Geproduceerd in | China |
| Diameter | 6.5 cm |
| Breedte (cm) | 6.5 cm |
| Inhoud (cl) | 11 |
| Gewicht | 0,06 kg |
| Vaatwasbestendig | Ja |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voedselveilig | Ja |
| Geschenkverpakking | Nee |
| Handgemaakte features | Nee |
| Microgolfovenbestendig | Ja |
| Ovenbestendig | Nee |
| Gerecycleerd materiaal | Nee |
| Besteleenheden | 4 |
| Barcode item | 5410595662555 |
Inner carton
| Barcode: | 25410595662559 |
| Width: | 0.132 m |
| Height: | 0.058 m |
| Length: | 0.132 m |
| Weight: | 0.24 kg |
| Quantity: | 4 |
Outer carton
| Barcode: | 45410595662553 |
| Width: | 0.285 m |
| Height: | 0.37 m |
| Length: | 0.42 m |
| Weight: | 8.64 kg |
| Quantity: | 144 |
Palet
| Barcode: | 35410595662556 |
| Width: | 0.8 m |
| Height: | 0.95 m |
| Length: | 1.2 m |
| Weight: | 103.68 kg |
| Quantity: | 1728 |